Clean X

Ваше замовлення:

  • Вид прибирання: не заповнено
  • Об'єм прибириння: не заповнено
  • Вид прибирання: не заповнено
X

Виконуємо професійне прибирання

Хімчистка

Хімчистка
Хімчистка м'яких меблів на дому (диванів, крісел, стільців) - це швидке і якісне позбавлення від бруду, пилу та неприємного запаху за допомогою фахівців компанії. Завдяки сучасним, екологічно безпечних технологій і витратних матеріалів, прибирання нешкідлива для здоров'я людини і домашніх тварин.
    Більше інформації про:
  • Хімчітка м'яких меблів >
  • Хімчітка килимів, ковроліну >
  • Хімчистка матраців >

Хімчітка м'яких меблів

Хімчітка м'яких меблів

Використовуємо екологічну хімію, професійні засоби. Миючі пилососи та екстрактори Керхер, парогенератори, німецький інвентар Unger. Усунемо запахи. Хімічним способом відмиємо побутовий та технічний бруд. Працівники з досвідом від 2 років і вище. Надаємо послуги для ресторанів, готелів, готелів,квартир Обслуговуємо котеджі, квартири, офіси, торговельні заклади.

Ціна: від 300 грн.посадочне місце Замовити

Хімчітка килимів, ковроліну

Хімчітка килимів, ковроліну

Чистка килимових покриттів проводиться як вдома, так і з вивезенням, в цеху. Застосовуємо екологічну хімію, безпечну навіть для немовлят, використовуємо потужну і якісну техніку Керхер, виїжджаємо в день звернення або у зручний для Вас час. Ми використовуємо професійну хімію, техніку Керхер та частинку душі, яку ми вкладаємо в справу. Чистку покриттів здійснюють працівники з досвідом від 2 років і вище.

Ціна: від 85 грн.м2 Замовити

Хімчистка матраців

Хімчистка матраців

Виконана робота досвідченими клінерами, дозволяє позбутися від: пилових кліщів, пилу, що скупчується в кутах матраца та інших важкодоступних місцях, озлучень і плям (сеча, фломастери, косметика, інші види органічних і неорганічних забруднень), неприємних запахів, в тому числі і запаху сечі. Ми проведемо комплексну антибактеріальну обробку. На виріб завдамо спеціальний захисний склад, який попередить появу нових забруднень, підвищить зносостійкість і термін служби матраца. Зверніть увагу на те, що всі перераховані вище послуги входять в базову вартість хімчистки!

Ціна: від 600 грн.одне спальне місце Замовити

Виберіть послугу, або зателефонуйте нам: (050) 550 15 14 | (063) 550 15 14