Clean X

Ваше замовлення:

  • Вид прибирання: не заповнено
  • Об'єм прибириння: не заповнено
  • Вид прибирання: не заповнено
X

Прибирання

Прибирання
Підтримка чистоти день у день займе не так вже й багато часу. Але щоб досягти цього, необхідно провести генеральне прибирання приміщень. Добиратися до найдальших куточків будинку потрібно як мінімум двічі на рік. Витратити на генеральне прибирання квартири іноді доводиться кілька днів. В даному випадку не обійтися роботою простим пилососом і пральною машиною. Потрібно помити вікна, почистити меблі і багато чого ще. Одна справа, якщо ви живете в маленькій квартирці, а якщо житлова площа і сім'я велика? Коли генеральне прибирання приміщень необхідно провести швидко або ви не хочете займатися нею самі, наші професіонали клінінгової справи впораються з усіма завданнями якісно і в мінімальні терміни. Наші робітники виконають роботу набагато швидше, ніж ви можете собі уявити.
    Більше інформації про:
  • Генеральне прибирання >
  • Прибирання після ремонту >
  • Пибирання квартир, будинків >
  • Прибирання офісу,складських приміщень >
  • Контрактне прибирання >

Генеральне прибирання

Img

Здійснюємо генеральне прибирання квартир, будинків, медичних кабінетів, виробництв, фабрик, ресторанів. Наша компанія здійснює генеральний клінінг об'єктів за допомогою професійних пилососів Керхер (Німеччина, Клінфікс (Швейцарія), пароочищувачів.Для миття великих площ на об'єктах застосовуються роторні машини.

Ціна: від 45 грн.м2 Замовити

Прибирання після ремонту

Img

Прибирання після ремонту становить від 30 гривень за м2 тільки професійної хімією, потужними будівельними пилососами Karcher, Клінфікс, Бош. Працюють досвідчені працівники. При необхідності, зробимо розмивання підлог роторними машинами. Виїжджаємо в день звернення або в будь-який зручний день. Відмиємо фарбу, грунтовку, смолу, гідроізоляцію, цемент, шпаклівку.

Ціна: від 45 грн.м2 Замовити

Пибирання квартир, будинків

Img

Хімія - екологічно чиста, безпечна навіть для немовлят! Компанія працює на ринку з 2009 року. Зробили клінінг від 7400 квартир та будинків за 10 років робити. Надаємо сервіс в будь-якому районі міста, а також в передмістях. Ціна залежить від обсягу робіт, ступеня забруднення, віддаленості від міста, кількості меблів і техніки, складності скління (вітражне, звичайне, еркерниє, дерев'яне).

Ціна: від 45 грн.м2 Замовити

Прибирання офісу,складських приміщень

Img

Професійне прибирання офісу та складських приміщень дозволяє зекономити кошти на підборі та навчанні профільного персонали. Вам немає вам не має потреби закупляти новий інвентар, контролюваті якість робіт, формувати командировку на об'єкти. А також прораховувати та відстежувати витрати на матеріали. Прибираємо якісно, ​​промиваємо кожен куточок. Використовуємо еко хімію, німецьку, американська техніку, європейський підхід!

Ціна: від 35 грн.м2 Замовити

Контрактне прибирання

Img

Використовуємо екологічну перевірену хімію, прибираємо Ваші приміщення потужною технікою Керхер, інвентарем фірми Unger. Працівники, які мають досвід, знання. Миємо склади, магазини, офіси, гіпермаркети, бункери і режимні об'єкти. Залиште свою заявку на точний розрахунок і підбір графіка прямо зараз або зателефонуйте нам. Виїзд менеджера на огляд середніх і великих об'єктів - безкоштовний.

Ціна: від 30 грн.м2 Замовити

Виберіть послугу, або зателефонуйте нам: (050) 550 15 14 | (063) 550 15 14