Clean X

Ваше замовлення:

  • Вид прибирання: не заповнено
  • Об'єм прибириння: не заповнено
  • Вид прибирання: не заповнено
X

Додаткові послуги

Додаткові послуги
Крім основних послуг з прибирання квартир та офісів, будинків і котеджів, наша клінінгова компанія пропонує додаткові послуги. Якщо клієнт забажає, наші співробітники вимиють холодильник і морозильну камеру, а також мікрохвильову піч і посуд. Ще одна додаткова послуга, що надається нами, - миття кришталевих люстр діаметром від 51 сантиметри до 1 метра і вище. Це копітка робота, з якою прекрасно справляються наші співробітники.
    Більше інформації про:
  • Обслуговування офісних приміщень >
  • Контрактне обслуговування будинків, квартир >
  • Чистка басейну >

Обслуговування офісних приміщень

Професійне прибирання офісу дозволяє зекономити кошти на підборі та навчанні профільного персонали. Вам немає вам не має потреби закупляти новий інвентар, контролюваті якість робіт, формувати командировку на об'єкти. А також прораховувати та відстежувати витрати на матеріали. Прибираємо якісно, ​​промиваємо кожен куточок. Використовуємо еко хімію, німецьку, американська техніку, європейський підхід!

Ціна: від 35 грн.м2 Замовити

Контрактне обслуговування будинків, квартир

Використовуємо екологічну перевірену хімію, прибираємо Ваші приміщення потужною технікою Керхер, інвентарем фірми Unger. Працівники, які мають досвід, знання. Миємо склади, магазини, офіси, гіпермаркети, бункери і режимні об'єкти. Залиште свою заявку на точний розрахунок і підбір графіка прямо зараз або зателефонуйте нам. Виїзд менеджера на огляд середніх і великих об'єктів - безкоштовний.

Ціна: від 30 грн.м2 Замовити

Чистка басейну

Для чищення басейнів застосовуємо пилевідсос і роторні системи. Застосовуються АВД мийки (мийки високого тиску), від 40 до 80 бар.

Ціна: від 45 грн.м2 Замовити

Виберіть послугу, або зателефонуйте нам: (050) 550 15 14 | (063) 550 15 14