Clean X

Ваше замовлення:

  • Вид прибирання: не заповнено
  • Об'єм прибириння: не заповнено
  • Вид прибирання: не заповнено
X

Миття

Миття
Здається, що може бути складного в мийці? Пройшовся миючими засобоми, ось і все справи. Насправді - це трудомісткий процес, з яким успішно справляються професіонали. Вони не залишають жодних плям і розлучень, ретельно вичищають навіть важкодоступні куточки. Наша компанія займається мийкою вітрин магазинів, ресторанів, офісів, мийкою дахів, бруківки і тд. Професійний догляд повинен здійснюватися як мінімум два рази на рік - навесні і восени, а найкраще - у міру забруднення.
    Більше інформації про:
  • Миття вікон,вітрин >
  • Миття фасадів >
  • Миття бруківки >
  • Миття дахів >

Миття вікон,вітрин

Img

Миття вікон будь-якої складності та конфігурації. Виконуємо миття вікон після ремонту, сезонну мийку склопакетів, вітражів, панорамного скління. Засоби прибирання - Karcher, інвентар для догляду за вікнами - Unger, Vileda. Застосовуються ліса-тура, драбини, вишки-тури, АВД (апарати високого тиску). Миття вікон як послуга може проводитися на разової і регулярній основі. Абонементи на миття вікон будуть актуальні офісах, фітнес-центрів, котеджів, виробничих приміщень. Послуги мийки виробляємо для пластикових, алюмінієвих, дерев'яних вікон.

Ціна: від 50 грн.м2 Замовити

Миття фасадів

Img

Відмиємо бруд, пил, графіті, наклейки. Виведемо сліди фарби, шпаклівки та інших забруднень. Використовуємо надійну та дорогу техніку Керхер. Миємо як фасадні скління, так і фасади з каменю і цегли, короїд, бараник.

Ціна: від 45 грн.м2 Замовити

Миття бруківки

Img

Чистка тротуарної плитки із застосуванням спеціалізованої хімії та спеціалізованого обладнання. Видалення масла, жирних плям, вапняного і цементного нальоту, бруду, висолів, фарби. Бруківка і тротуарна плитка потребує щорічної чищенні від бруду, а також жирних і масляних плям, плям солі, іржі та вапняного нальоту. Але і іноді потрібна і більш серйозна чистка, особливо після будівництва від цементного нальоту, видалення плям від клею, фарби, видалення старих просочень і т.д.

Ціна: від 45 грн.м2 Замовити

Миття дахів

Img

Регулярна мийка покрівлі від моху і бруду оберігає дах від передчасного руйнування. В процесі чищення покриття очищається від сміття, пилу і лишайника, миються водостоки і саме покрівельне покриття. Компанія надає послуги з очищення дахів із залученням промислових альпіністів. Ми наведемо вашу покрівлю в порядок швидко і за доступною ціною - без зайвих витрат на підйомну техніку та спецобладнання.

Ціна: від 55 грн.м2 Замовити

Виберіть послугу, або зателефонуйте нам: (050) 550 15 14 | (063) 550 15 14